Amphenol Aerospace Operations D38999/24JF32HC-LC
D38999/24JF32HC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JF32HC-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JF32HC-LC.pdf
Availability of D38999/24JF32HC-LC
QUANTITY
D38999/24JF32HC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JF32HC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JF32HC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JF32HC-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JF32HC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JF32HC-LC Details Description
Related parts for D38999/24JF32HC-LC
SENSOR REFL MIDDLE H-TYPE OSC datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 48V datasheet.pdf
RES SMD 16 OHM 5% 1/2W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
RES 796K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 150 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 4.02K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
HI-TEMP,M18,NPN,NC datasheet.pdf
RES 50 OHM 3W 5% RADIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 39 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf