Amphenol Aerospace Operations D38999/24JF32JN-LC
D38999/24JF32JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JF32JN-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JF32JN-LC.pdf
Availability of D38999/24JF32JN-LC
QUANTITY
D38999/24JF32JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JF32JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JF32JN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JF32JN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JF32JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JF32JN-LC Details Description
Related parts for D38999/24JF32JN-LC
IC VIDEO CROSSPOINT SWIT 80LQFP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 250V 6.2A IPAK datasheet.pdf
RES SMD 162 OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 150MW EMT3F datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 35V 10% 2910 datasheet.pdf
RES 75K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 24.3K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
Connector Socket 30 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf