Amphenol Aerospace Operations D38999/24JF32PN-LC
D38999/24JF32PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JF32PN-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JF32PN-LC.pdf
Availability of D38999/24JF32PN-LC
QUANTITY
D38999/24JF32PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JF32PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JF32PN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JF32PN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JF32PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JF32PN-LC Details Description
Related parts for D38999/24JF32PN-LC
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
C/A MT-RJ/MT-RJ MM datasheet.pdf
RES 357 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 107 OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.00 JMPR LGT 152 TYP datasheet.pdf
HEAT SHRINK 1/8" CLEAR 1=500FT datasheet.pdf
FAN 60X25MM 12VDC 23.5 CFM datasheet.pdf