Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG39BN
D38999/24JG39BN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG39BN
Brief Description
CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT
Datasheet Download
D38999/24JG39BN.pdf
Availability of D38999/24JG39BN
QUANTITY
D38999/24JG39BN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG39BN
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG39BN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG39BN
Related LinksD38999/, D38999/24JG39BN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG39BN Details Description
Related parts for D38999/24JG39BN
CONN RECEPT CPC 7POS REV SER 1 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 120V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 100PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG R/A INLINE PLUG 55POS datasheet.pdf
MOSFET P-CH 8V 4.4A 6-TSOP datasheet.pdf
RES CHAS MNT 130 OHM 1% 5W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CRYSTAL 48.000 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf