Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG39HB-LC
D38999/24JG39HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG39HB-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JG39HB-LC.pdf
Availability of D38999/24JG39HB-LC
QUANTITY
D38999/24JG39HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG39HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG39HB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG39HB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JG39HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG39HB-LC Details Description
Related parts for D38999/24JG39HB-LC
IC 1-CH RS232 DVR/RCVR 16-SSOP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1.2KV 50A WAFER datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 60A 80VDC datasheet.pdf
RES SMD 0.68 OHM 5% 1/4W 0805 datasheet.pdf
ADC 14BIT 2CH 8VSSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 20MA TSOT23-8 datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS VERT .100 GOLD datasheet.pdf
INC,12-24VDC,NPN/PNP,ABZ PHASE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CAP CER 220PF 3KV C0G 1812 datasheet.pdf