Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG39HC-LC
D38999/24JG39HC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG39HC-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JG39HC-LC.pdf
Availability of D38999/24JG39HC-LC
QUANTITY
D38999/24JG39HC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG39HC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG39HC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG39HC-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JG39HC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG39HC-LC Details Description
Related parts for D38999/24JG39HC-LC
COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL datasheet.pdf
IC SCHMITT INVERTER HEX 14-TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 2700PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
MODULE RABBITCORE RCM3229 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
RES SMD 7.68KOHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 9.09 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 28POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf