Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG39JN-LC
D38999/24JG39JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG39JN-LC
Brief Description
CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT
Datasheet Download
D38999/24JG39JN-LC.pdf
Availability of D38999/24JG39JN-LC
QUANTITY
D38999/24JG39JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG39JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG39JN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG39JN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JG39JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG39JN-LC Details Description
Related parts for D38999/24JG39JN-LC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 48V datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V/2.5V 10WSON datasheet.pdf
FAN AXIAL 50X10.5MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CAP CER 82PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONN DL HSNG 12POS FREE HANGING datasheet.pdf
RES 19.1K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1.2A 16MSOP datasheet.pdf
07 SIL HORIZ PIN HDR datasheet.pdf
CAP CER 47PF 50V NP0 0201 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf