Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG39PN-LC
D38999/24JG39PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG39PN-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JG39PN-LC.pdf
Availability of D38999/24JG39PN-LC
QUANTITY
D38999/24JG39PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG39PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG39PN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG39PN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JG39PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG39PN-LC Details Description
Related parts for D38999/24JG39PN-LC
RES 680K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 174 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
TRIMMER 25K OHM 0.5W LEADS datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 24V IN 9V OUT datasheet.pdf
CAP CER 24PF 440VAC SL RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 52POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
SOLID HANDI-CARD, TYHC#42 datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.3A 4XDFN datasheet.pdf
CAP POLYMER 330UF 20% 6.3V T/H datasheet.pdf