Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG39SB
D38999/24JG39SB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG39SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SKT
Datasheet Download
D38999/24JG39SB.pdf
Availability of D38999/24JG39SB
QUANTITY
D38999/24JG39SB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG39SB
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG39SB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG39SB
Related LinksD38999/, D38999/24JG39SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG39SB Details Description
Related parts for D38999/24JG39SB
HEAT SHRINK KYNAR 1/8" X 4' datasheet.pdf
4 ROW R/A RECEPTACLE SOLDER datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 13POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
RES 107K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
IC FLASH 16MBIT 85MHZ 8UDFN datasheet.pdf
IPD M8 NONSHLD 3W SPST M12 datasheet.pdf
ULTRA-FLEX FEP 38 AWG 1000 FT RD datasheet.pdf
CONN M8 FML 5POS datasheet.pdf