Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG41PC
D38999/24JG41PC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG41PC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JG41PC.pdf
Availability of D38999/24JG41PC
QUANTITY
D38999/24JG41PC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG41PC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG41PC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG41PC
Related LinksD38999/, D38999/24JG41PC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG41PC Details Description
Related parts for D38999/24JG41PC
CONN SPLICE PARA 350MCM AMPOWER datasheet.pdf
IC DDR SDRAM 512MBIT 6NS 66TSOP datasheet.pdf
IC SUPERVISOR 1.95V LOW SOT-23B datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS .100 EYELET datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3A 10MSOP datasheet.pdf
EXTRUDED SELFRETAINING LED MOUNT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
RES 220K OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 56PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
IC REG BUCK 3.3V 0.6A datasheet.pdf