Amphenol Aerospace Operations D38999/24JG75BD
D38999/24JG75BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JG75BD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CTV 4C 4#8(TWIN) SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24JG75BD.pdf
Availability of D38999/24JG75BD
QUANTITY
D38999/24JG75BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JG75BD
Internal Part NumberEIS-D38999/24JG75BD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JG75BD
Related LinksD38999/, D38999/24JG75BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JG75BD Details Description
Related parts for D38999/24JG75BD
IC DAC 12BIT QUAD MONO 44-JLCC datasheet.pdf
RES SMD 523K OHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 634 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.1V 500MW ALF2 datasheet.pdf
CONTROL TEMP 24V 18-36V PANEL MT datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 5A SPST datasheet.pdf
IGBT 600V 76A 268W TO247AD datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 45V 15A P600 datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
OSC VCTCXO 40.000MHZ CL SNWV SMD datasheet.pdf
CAP FILM 1.1UF 5% 2000VDC AXIAL datasheet.pdf