Amphenol Aerospace Operations D38999/24JH21SA
D38999/24JH21SA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JH21SA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
Datasheet Download
D38999/24JH21SA.pdf
Availability of D38999/24JH21SA
QUANTITY
D38999/24JH21SA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JH21SA
Internal Part NumberEIS-D38999/24JH21SA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JH21SA
Related LinksD38999/, D38999/24JH21SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JH21SA Details Description
Related parts for D38999/24JH21SA
RES SMD 12.1K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
TERM BLK SENS MULTILEVEL 7MM WM datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 16V 10% 1206 datasheet.pdf
RES SMD 392K OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
OSC VCXO 100.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf
CONN HSNG RCPT JAM NUT 8POS PIN datasheet.pdf
FIXED IND 75UH 3.47A 50 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 0.2PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
LED COB CX1510 3000K WHITE SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 0.5MM 40POS SMD R/A datasheet.pdf