Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ11SD
D38999/24JJ11SD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ11SD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 11C 2#20 9#10 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24JJ11SD.pdf
Availability of D38999/24JJ11SD
QUANTITY
D38999/24JJ11SD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ11SD
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ11SD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ11SD
Related LinksD38999/, D38999/24JJ11SD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ11SD Details Description
Related parts for D38999/24JJ11SD
IC LATCH 8BIT ADDRESSABLE 16SOIC datasheet.pdf
DIODE BRIDGE FAST 600V ECO-PAC1 datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 3K OHM 1206 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST PWM CM 16-MSOP datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
RES 806K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 7.5K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
XCEDE RGHT 2PVH 6COL WK datasheet.pdf
IC SLIC 2CH UNIV 46DB 44TQFP datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 24V 108W datasheet.pdf
CAP CER 9.1PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf