Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ19HB-LC
D38999/24JJ19HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ19HB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JJ19HB-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ19HB-LC
QUANTITY
D38999/24JJ19HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ19HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ19HB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ19HB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ19HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ19HB-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ19HB-LC
RES 16K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
CUTTER SIDE OVAL FLUSH 4.53" datasheet.pdf
MOSFET RF N-CH 26V 20W TO-272-4 datasheet.pdf