Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ19JA-LC
D38999/24JJ19JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ19JA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JJ19JA-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ19JA-LC
QUANTITY
D38999/24JJ19JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ19JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ19JA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ19JA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ19JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ19JA-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ19JA-LC
TOOL STRIPPING RG-58, RG-59 datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
IC ADC 20BIT MICROPOWER 8SOIC datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 64.9K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM/VM 20-PLCC datasheet.pdf
FAN AXIAL 35X6MM BALL 5VDC WIRE datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 25MM datasheet.pdf