Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ19PB-LC
D38999/24JJ19PB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ19PB-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JJ19PB-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ19PB-LC
QUANTITY
D38999/24JJ19PB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ19PB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ19PB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ19PB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ19PB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ19PB-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ19PB-LC
CONN HOUSING 11POS .100" SINGLE datasheet.pdf
RES SMD 10.7KOHM 0.5% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CONN SFP CAGE 1-1 T/H datasheet.pdf
IC REG QD BCK/LINEAR SYNC 32-QFN datasheet.pdf
OPTOISO 1.5KV TRI-STATE 8DIP datasheet.pdf
RES 3.01 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 280 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
TVS DIODE 130VWM 209VC PLAD datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
CAP CER 12PF 1KV NP0 1111 datasheet.pdf