Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ20PB-LC
D38999/24JJ20PB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ20PB-LC
Brief Description
CTV 30C MIXED PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24JJ20PB-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ20PB-LC
QUANTITY
D38999/24JJ20PB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ20PB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ20PB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ20PB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ20PB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ20PB-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ20PB-LC
Connector Quick Connect Receptacle 14-16 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
Connector Receptacle 20 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
TRIMMER 500 OHM 0.75W PC PIN datasheet.pdf
Connector Receptacle 26 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC VOLT DETECT/REG 2.6V SOT89-5 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 8POS BOX MNT SCKT datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 4.5-9VIN +/-09VOUT datasheet.pdf
FUSE SEMI CONDUCTOR 700VAC 250A datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 1206 datasheet.pdf