Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ24BN
D38999/24JJ24BN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ24BN
Brief Description
CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT
Datasheet Download
D38999/24JJ24BN.pdf
Availability of D38999/24JJ24BN
QUANTITY
D38999/24JJ24BN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ24BN
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ24BN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ24BN
Related LinksD38999/, D38999/24JJ24BN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ24BN Details Description
Related parts for D38999/24JJ24BN
INSULATING BOOT PWR ENT F/M1 datasheet.pdf
RES SMD 12.7 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT IPASS VERT 36POS SMD datasheet.pdf
IC EEPROM 4KBIT 10MHZ 8UDFN datasheet.pdf
RES 22K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
LP2N 5.08/14/90 3.2SN OR datasheet.pdf
SGE-225-2-1700 05000C SFTY EDGE datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
RES CHAS MNT 10 OHM 1% 100W datasheet.pdf