Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ29AD
D38999/24JJ29AD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ29AD
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JJ29AD.pdf
Availability of D38999/24JJ29AD
QUANTITY
D38999/24JJ29AD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ29AD
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ29AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ29AD
Related LinksD38999/, D38999/24JJ29AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ29AD Details Description
Related parts for D38999/24JJ29AD
FIXED IND 18UH 17.2A 6 MOHM TH datasheet.pdf
TRIAC 800V 35A TO-3 datasheet.pdf