Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ29HA-LC
D38999/24JJ29HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ29HA-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JJ29HA-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ29HA-LC
QUANTITY
D38999/24JJ29HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ29HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ29HA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ29HA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ29HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ29HA-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ29HA-LC
CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1812 datasheet.pdf
IC MOTOR CONTROLLER SER 28DIP datasheet.pdf
IC OSC VCO 1.1GHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
RES 133K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC HEX INVERTER GP 14SOIC datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 21POS STRGHT PIN datasheet.pdf
CAP FILM 120PF 1% 630VDC AXIAL datasheet.pdf