Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ35SB-LC
D38999/24JJ35SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ35SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN RCPT 128POS JAM NUT W/SKT
Datasheet Download
D38999/24JJ35SB-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ35SB-LC
QUANTITY
D38999/24JJ35SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ35SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ35SB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ35SB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ35SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ35SB-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ35SB-LC
FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 123VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
LCD OLED GRAPHIC 256 X 64 BLUE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 80W datasheet.pdf
CAP FILM 0.015UF 5% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
RES 464K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONDUCTOR PUNCH datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 48VOUT 75W datasheet.pdf