Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ43HA-LC
D38999/24JJ43HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ43HA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JJ43HA-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ43HA-LC
QUANTITY
D38999/24JJ43HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ43HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ43HA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ43HA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ43HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ43HA-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ43HA-LC
RES SMD 16.2 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23-3 datasheet.pdf
DIODE MODULE 400V 100A ISOTOP datasheet.pdf
RES SMD 11.3KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2MHZ 8DIP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 8POS WALL MNT PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
PLUG W/ A CODED 1.0 M USB3 CABLE datasheet.pdf
MICRO 51C S 20" RBW JACKP NI datasheet.pdf