Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ43HC-LC
D38999/24JJ43HC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ43HC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JJ43HC-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ43HC-LC
QUANTITY
D38999/24JJ43HC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ43HC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ43HC-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ43HC-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ43HC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ43HC-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ43HC-LC
TRIMMER 5K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 15V 150W datasheet.pdf
IC PWR MGMT W/CHRGR 48WQFN datasheet.pdf
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-LC 3M datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 38TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 4.32K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS CABLE PIN datasheet.pdf