Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ43SD-LC
D38999/24JJ43SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ43SD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT
Datasheet Download
D38999/24JJ43SD-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ43SD-LC
QUANTITY
D38999/24JJ43SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ43SD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ43SD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ43SD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ43SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ43SD-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ43SD-LC
SUMICON 1600 RECT CONN 34 PIN PL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.5MM datasheet.pdf
CONN FFC FPC VERT 18POS 1MM SMD datasheet.pdf
RES 13.3K OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 16V 10% 2824 datasheet.pdf
IC FPGA 69 I/O 80VQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
CAP CER 27PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 400W datasheet.pdf
DIE CAST SHELL 707250001 datasheet.pdf
XG4 22AWG 7/30 4PR SHLD 300V datasheet.pdf