Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ46SA-LC
D38999/24JJ46SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ46SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CTV 46C MIXED SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24JJ46SA-LC.pdf
Availability of D38999/24JJ46SA-LC
QUANTITY
D38999/24JJ46SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ46SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ46SA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ46SA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24JJ46SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ46SA-LC Details Description
Related parts for D38999/24JJ46SA-LC
CONN EDGECARD 12POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES 3.74K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
BASED LED T1 3/4 MIDG YLW 14V P datasheet.pdf
CAP TANT 1.8UF 35V 10% AXIAL datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 60V 7.5A ITO220AC datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
IC REG LDO 5.3V 0.3A SNT6A datasheet.pdf