Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ4HN
D38999/24JJ4HN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ4HN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 56POS PIN
Datasheet Download
D38999/24JJ4HN.pdf
Availability of D38999/24JJ4HN
QUANTITY
D38999/24JJ4HN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ4HN
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ4HN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ4HN
Related LinksD38999/, D38999/24JJ4HN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ4HN Details Description
Related parts for D38999/24JJ4HN
CAP CER 9PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
BLADE SCALPEL #11 2PC datasheet.pdf
TRIMMER 1M OHM 0.5W TH datasheet.pdf
IC SHIFT REG 8BIT SIPO 14-DIP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 800V 16A TO-268 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 90KHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 0.1 OHM 1% 25W DPAK datasheet.pdf
PANEL SWING 13.5X11.5" datasheet.pdf
CABLE TIE HOLDER FIR TREE BLACK datasheet.pdf
CHIPCAP2 DGTL SLP MODE 3% 3.3V datasheet.pdf
DIODE ZENER 24V 1W DO216 datasheet.pdf