Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ8BN
D38999/24JJ8BN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ8BN
Brief Description
CTV 8C 8#8(TWIN) SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24JJ8BN.pdf
Availability of D38999/24JJ8BN
QUANTITY
D38999/24JJ8BN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ8BN
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ8BN
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ8BN
Related LinksD38999/, D38999/24JJ8BN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ8BN Details Description
Related parts for D38999/24JJ8BN
TRANS NPN 40V 0.6A SOT-23 datasheet.pdf
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
LED PRISM 3MM RND LC SQ RED SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 12POS SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 25V X5R 0402 datasheet.pdf
GSM EDG,5P,SCRW,BRT ADPT datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER 29SIP datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC AXIAL datasheet.pdf