Amphenol Aerospace Operations D38999/24JJ90BA
D38999/24JJ90BA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24JJ90BA
Brief Description
CTV 46C MIXED SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24JJ90BA.pdf
Availability of D38999/24JJ90BA
QUANTITY
D38999/24JJ90BA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24JJ90BA
Internal Part NumberEIS-D38999/24JJ90BA
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24JJ90BA
Related LinksD38999/, D38999/24JJ90BA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24JJ90BA Details Description
Related parts for D38999/24JJ90BA
IC OPAMP VFB 560MHZ 8MSOP datasheet.pdf
FIXED IND 470NH 17A 4.2 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 75K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD datasheet.pdf
IC OPAMP VGA 200MHZ 100HTQFP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 17POS PANEL RA SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS WALL MNT PINS datasheet.pdf
IC OPAMP 30V RRO 8SOIC datasheet.pdf