Amphenol Aerospace Operations D38999/24KC35AN
D38999/24KC35AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24KC35AN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 22C 22#22D PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24KC35AN.pdf
Availability of D38999/24KC35AN
QUANTITY
D38999/24KC35AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24KC35AN
Internal Part NumberEIS-D38999/24KC35AN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24KC35AN
Related LinksD38999/, D38999/24KC35AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24KC35AN Details Description
Related parts for D38999/24KC35AN
RES SMD 432 OHM 1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 EYELET datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 1A DO214AA datasheet.pdf
RES SMD 39 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES 1.96 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
FET RF N-CH 28V 2.4GHZ NI780-4 datasheet.pdf
DIODE ZENER 1.25W DO214AC datasheet.pdf