Amphenol Aerospace Operations D38999/24KD35HN
D38999/24KD35HN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24KD35HN
Brief Description
TV 37C 37#22D PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24KD35HN.pdf
Availability of D38999/24KD35HN
QUANTITY
D38999/24KD35HN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24KD35HN
Internal Part NumberEIS-D38999/24KD35HN
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24KD35HN
Related LinksD38999/, D38999/24KD35HN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24KD35HN Details Description
Related parts for D38999/24KD35HN
CONN HEADER R/A .100 34POS 30AU datasheet.pdf
CAP FILM 0.068UF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf
PNEUM ACTUATOR 22MM KEY 3POS datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 4.5-9VIN 09VOUT datasheet.pdf
CONN HSG BOX MNT RCPT 16POS datasheet.pdf
SWITCH CONTACT BLOCK SNAP DPDT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5POS 90DEG 3.5MM datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 25V 10% 2917 datasheet.pdf
CONTROL TEMP 100-240V PANEL MT datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY datasheet.pdf
SURGE ARRESTOR FOR 1 POLE 600V datasheet.pdf