Amphenol Aerospace Operations D38999/24KF35JN-LC
D38999/24KF35JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24KF35JN-LC
Brief Description
TV 66C 66#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24KF35JN-LC.pdf
Availability of D38999/24KF35JN-LC
QUANTITY
D38999/24KF35JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24KF35JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24KF35JN-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24KF35JN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24KF35JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24KF35JN-LC Details Description
Related parts for D38999/24KF35JN-LC
CONN HSG PLUG 8POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 60W datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 50V NP0 1812 datasheet.pdf
CAP CER 0.27UF 25V X7R 1825 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 51 TYPE D 34POS datasheet.pdf
TOOLING WASHER datasheet.pdf
T4012 2NC+2NO BBM, FLEX1 ACT datasheet.pdf
PDU 3-PHASE SWITCHED 208V 5.7KW datasheet.pdf
IC REG BUCK 1V 0.6A SYNC 6WLCSP datasheet.pdf