Amphenol Aerospace Operations D38999/24KG11PN-LC
D38999/24KG11PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24KG11PN-LC
Brief Description
TV 11C 11#12 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24KG11PN-LC.pdf
Availability of D38999/24KG11PN-LC
QUANTITY
D38999/24KG11PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24KG11PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24KG11PN-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24KG11PN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24KG11PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24KG11PN-LC Details Description
Related parts for D38999/24KG11PN-LC
IC SUPERVISOR MPU 2.63V WD 8SOIC datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
TAPE POLYESTER 6.5 MIL 2" X 72YD datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR LF2407A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W datasheet.pdf
MGRID HDR SHRD RA/SLOT/STDF GOLD datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38MM TACH 48VDC datasheet.pdf