Amphenol Aerospace Operations D38999/24LD35PN-LC
D38999/24LD35PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24LD35PN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 37C 37#22D PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24LD35PN-LC.pdf
Availability of D38999/24LD35PN-LC
QUANTITY
D38999/24LD35PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24LD35PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24LD35PN-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24LD35PN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24LD35PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24LD35PN-LC Details Description
Related parts for D38999/24LD35PN-LC
TCO 250VAC 10A 100C(212F) AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 255 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CABLE 2COND 18AWG SLATE 100' datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD datasheet.pdf
MOD IGBT 1200V 65A SOT-227 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB datasheet.pdf
CRYSTAL 36.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf