Amphenol Aerospace Operations D38999/24MA98HE
D38999/24MA98HE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MA98HE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 3C 3#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24MA98HE.pdf
Availability of D38999/24MA98HE
QUANTITY
D38999/24MA98HE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MA98HE
Internal Part NumberEIS-D38999/24MA98HE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MA98HE
Related LinksD38999/, D38999/24MA98HE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MA98HE Details Description
Related parts for D38999/24MA98HE
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V datasheet.pdf
RES SMD 5.1K OHM 0.5% 1/16W 0816 datasheet.pdf
RES SMD 11.8K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SENS PROX CAP PNP-NO NOSHIELD datasheet.pdf
THERMISTOR PTC STANDARD +/-30% datasheet.pdf
IC SYNTHESIZER/BUFFER 24TSSOP datasheet.pdf
MOD SCR SINGLE 1500A 1000V datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 2.1A 75 MOHM SMD datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS CABLE PIN datasheet.pdf