Amphenol Aerospace Operations D38999/24MD15BC
D38999/24MD15BC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MD15BC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS SKT
Datasheet Download
D38999/24MD15BC.pdf
Availability of D38999/24MD15BC
QUANTITY
D38999/24MD15BC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MD15BC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MD15BC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MD15BC
Related LinksD38999/, D38999/24MD15BC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MD15BC Details Description
Related parts for D38999/24MD15BC
IC OPAMP GP 100MHZ RRO 16SSOP datasheet.pdf
RES SMD 604 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS WALL MNT PINS datasheet.pdf
CONN PLUG 11POS STRGHT W/PIN datasheet.pdf
OSC MEMS 15.8682MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
CAP ALUM 0.47UF 20% 315V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 18.2K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156" datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC REL OUT 24V datasheet.pdf