Amphenol Aerospace Operations D38999/24MD15PE-LC
D38999/24MD15PE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MD15PE-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MD15PE-LC.pdf
Availability of D38999/24MD15PE-LC
QUANTITY
D38999/24MD15PE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MD15PE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MD15PE-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MD15PE-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MD15PE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MD15PE-LC Details Description
Related parts for D38999/24MD15PE-LC
CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
DMM CLAMP-ON DATA LOG 1000A datasheet.pdf
CONN HEADER R/A 22POS GOLD SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
RES 1.54K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 8.25K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 12.1K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 4AWG WHITE 500' datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
HAR-BUS HM MEL., TYP PCIEINT.,AF datasheet.pdf
CAP CER 36PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf