Amphenol Aerospace Operations D38999/24MD15SE-LC
D38999/24MD15SE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MD15SE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS SKT
Datasheet Download
D38999/24MD15SE-LC.pdf
Availability of D38999/24MD15SE-LC
QUANTITY
D38999/24MD15SE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MD15SE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MD15SE-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MD15SE-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MD15SE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MD15SE-LC Details Description
Related parts for D38999/24MD15SE-LC
RES SMD 7.5K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 11PF 150V 0606 datasheet.pdf
CAP CER 560PF 1KV X5F RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN datasheet.pdf
RES SMD 3 OHM 1% 20W TO263 D2PAK datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
FLAPPER DOOR SWIFTMARK 2.0" datasheet.pdf
CONN MCX JACK STR 50OHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .125" datasheet.pdf