Amphenol Aerospace Operations D38999/24MG11PC
D38999/24MG11PC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MG11PC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Datasheet Download
D38999/24MG11PC.pdf
Availability of D38999/24MG11PC
QUANTITY
D38999/24MG11PC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MG11PC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MG11PC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MG11PC
Related LinksD38999/, D38999/24MG11PC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MG11PC Details Description
Related parts for D38999/24MG11PC
IC VREF SERIES 4.096V SOT23-5 datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 1A 180 MOHM SMD datasheet.pdf
IC TRANSCVR 8-9BIT INVERT 24SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 1A SOT223 datasheet.pdf
CABLE FITTING METAL PG29 HTS datasheet.pdf
IC REG LDO 2.85V 0.2A 4SSON datasheet.pdf
RES 4.02K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf