Amphenol Aerospace Operations D38999/24MG16BN
D38999/24MG16BN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MG16BN
Brief Description
CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT
Datasheet Download
D38999/24MG16BN.pdf
Availability of D38999/24MG16BN
QUANTITY
D38999/24MG16BN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MG16BN
Internal Part NumberEIS-D38999/24MG16BN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MG16BN
Related LinksD38999/, D38999/24MG16BN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MG16BN Details Description
Related parts for D38999/24MG16BN
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V D60 datasheet.pdf
RES 196K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC LEAD-ACID BATT CHARGER 20DIP datasheet.pdf
HOLDER BATTERY 1 CELL D datasheet.pdf
OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
ANTENNA PCB 902MHZ-928MHZ datasheet.pdf
FISHTAPE 1' LEADER datasheet.pdf
CABLE 13POS .100 JUMPER 8 INCH datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE SKT datasheet.pdf
DIODE FRED 8A 200V TO-262 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.005A 5V datasheet.pdf