Amphenol Aerospace Operations D38999/24MG16HN-LC
D38999/24MG16HN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MG16HN-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MG16HN-LC.pdf
Availability of D38999/24MG16HN-LC
QUANTITY
D38999/24MG16HN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MG16HN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MG16HN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MG16HN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MG16HN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MG16HN-LC Details Description
Related parts for D38999/24MG16HN-LC
IC Z8 1K OTP 12MHZ RC OSC 18SOIC datasheet.pdf
RES SMD 107K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS FEMALE STR PCB datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 2POS datasheet.pdf
VERSAPAD HDK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
SL SMT RA HDR 30 SAU 4POS datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 110PO datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB datasheet.pdf
CAP CER 22UF 10V X7T 0805 datasheet.pdf