Amphenol Aerospace Operations D38999/24MG39AA
D38999/24MG39AA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MG39AA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MG39AA.pdf
Availability of D38999/24MG39AA
QUANTITY
D38999/24MG39AA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MG39AA
Internal Part NumberEIS-D38999/24MG39AA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MG39AA
Related LinksD38999/, D38999/24MG39AA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MG39AA Details Description
Related parts for D38999/24MG39AA
IC DSC 16BIT 144KB FLASH 80TQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 4.5-9VIN 12VOUT datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 25V 20% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 300MA 1.85 OHM datasheet.pdf
IC GATE OR 2CH 2-INP 8-VSSOP datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 2A 45V SOD123FL datasheet.pdf
MICRO USB TYPE C PLUG datasheet.pdf
RES SMD 5.6 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf