Amphenol Aerospace Operations D38999/24MG39AC
D38999/24MG39AC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MG39AC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MG39AC.pdf
Availability of D38999/24MG39AC
QUANTITY
D38999/24MG39AC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MG39AC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MG39AC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MG39AC
Related LinksD38999/, D38999/24MG39AC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MG39AC Details Description
Related parts for D38999/24MG39AC
CONN HEADER 3POS RTANG .163 TIN datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 1A 8SOIC datasheet.pdf
CAP CER 39PF 500V 1111 datasheet.pdf
IC PROG DC-BAL 21BIT SER 48TSSOP datasheet.pdf
XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE datasheet.pdf
RES 100K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
RES 50 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 3POS PIN datasheet.pdf
381 TB SPR CLA PRESS FIT datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf