Amphenol Aerospace Operations D38999/24MG39HN
D38999/24MG39HN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MG39HN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MG39HN.pdf
Availability of D38999/24MG39HN
QUANTITY
D38999/24MG39HN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MG39HN
Internal Part NumberEIS-D38999/24MG39HN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MG39HN
Related LinksD38999/, D38999/24MG39HN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MG39HN Details Description
Related parts for D38999/24MG39HN
IC BUFF/DVR TRI-ST 16BIT 48TSSOP datasheet.pdf
KIT DEV FOR 1323X_NETWORK datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 1 Circuit datasheet.pdf
CONDUCTOR ANVIL datasheet.pdf
SAW RESONATOR 433.42MHZ SM3030-6 datasheet.pdf
RES SMD 5.6K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .125" datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
DIODE ZENER 47V 1.5W D5A datasheet.pdf