Amphenol Aerospace Operations D38999/24MG39JB-LC
D38999/24MG39JB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MG39JB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS SKT
Datasheet Download
D38999/24MG39JB-LC.pdf
Availability of D38999/24MG39JB-LC
QUANTITY
D38999/24MG39JB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MG39JB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MG39JB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MG39JB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MG39JB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MG39JB-LC Details Description
Related parts for D38999/24MG39JB-LC
RES 120K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC INTEGER-N PLL W/VCO 40VQFN datasheet.pdf
FUSE 6A 500V CLASS AM datasheet.pdf
IC RF AMP HBT 6GHZ SOT-363 datasheet.pdf
GSM MODEM W/GPRS/EDGE DIN RAIL datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.028" NYLON 21MM datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP datasheet.pdf
RES 90.9K OHM 1W 0.25% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 25POS .100" TIN datasheet.pdf