Amphenol Aerospace Operations D38999/24MG39SB-LC
D38999/24MG39SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MG39SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS SKT
Datasheet Download
D38999/24MG39SB-LC.pdf
Availability of D38999/24MG39SB-LC
QUANTITY
D38999/24MG39SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MG39SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MG39SB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MG39SB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MG39SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MG39SB-LC Details Description
Related parts for D38999/24MG39SB-LC
CAP TANT 68UF 4V 10% 2917 datasheet.pdf
IC 12BIT 200KHZ UNIPOL A/D 8SOIC datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 220 OHM 6SIP datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10V 10% 2917 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
Crystal 27.0000MHz 20ppm 24pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
PLUG 3.5MM 5POS GREEN datasheet.pdf
SH-8EPS48A8LDLS datasheet.pdf
HD-I 5SMP0070F130O LEADMAKER datasheet.pdf
CAP FILM 270 NF 10% 1400VDC RAD datasheet.pdf