Amphenol Aerospace Operations D38999/24MG41AA
D38999/24MG41AA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MG41AA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MG41AA.pdf
Availability of D38999/24MG41AA
QUANTITY
D38999/24MG41AA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MG41AA
Internal Part NumberEIS-D38999/24MG41AA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MG41AA
Related LinksD38999/, D38999/24MG41AA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MG41AA Details Description
Related parts for D38999/24MG41AA
RES SMD 19.6KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC MCU W/10BIT ADC 40TQFN datasheet.pdf
OPTOISOLTR 5KV 4CH TRANS 16-SMD datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV 2CH I2C 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 14.3 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
RES 210K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf