Amphenol Aerospace Operations D38999/24MG75PN
D38999/24MG75PN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MG75PN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 4C 4#8(TWIN) PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24MG75PN.pdf
Availability of D38999/24MG75PN
QUANTITY
D38999/24MG75PN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MG75PN
Internal Part NumberEIS-D38999/24MG75PN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MG75PN
Related LinksD38999/, D38999/24MG75PN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MG75PN Details Description
Related parts for D38999/24MG75PN
IC INVERTER DUAL 4-INPUT 20DIP datasheet.pdf
LED 5MM RED/GRN BICLR 3LEAD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 215MHZ RRO TSOT23-6 datasheet.pdf
CONN HEADER 52POS R/A .100 GOLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
Crystal 24.0000MHz 30ppm 24pF 40 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES SMD 340 OHM 0.1% 1/6W 0603 datasheet.pdf
OSC PROG 1.3NS 30PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
CONN HDR 10POS 2.5MM STR TIN datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
1.2MM SLD RCPT 1X3 YEL KEYB/03 datasheet.pdf