Amphenol Aerospace Operations D38999/24MH21JA
D38999/24MH21JA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MH21JA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS SKT
Datasheet Download
D38999/24MH21JA.pdf
Availability of D38999/24MH21JA
QUANTITY
D38999/24MH21JA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MH21JA
Internal Part NumberEIS-D38999/24MH21JA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MH21JA
Related LinksD38999/, D38999/24MH21JA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MH21JA Details Description
Related parts for D38999/24MH21JA
EVAL MOD FOR ADS7818 datasheet.pdf
CIRCUIT PIN PRNTD .150" .051" datasheet.pdf
IC REG BOOST ADJ 1.2A 8MLF datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 SQ WW datasheet.pdf
RES SMD 17.4K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0306 datasheet.pdf
CAP CER 27PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf