Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ19HA-LC
D38999/24MJ19HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ19HA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MJ19HA-LC.pdf
Availability of D38999/24MJ19HA-LC
QUANTITY
D38999/24MJ19HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ19HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ19HA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ19HA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MJ19HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ19HA-LC Details Description
Related parts for D38999/24MJ19HA-LC
MODULE PWR ENT DL FUSE FILTR 10A datasheet.pdf
RES SMD 19.1K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 56POS 0.156 datasheet.pdf
FIXED IND 5.6NH 300MA 250 MOHM datasheet.pdf
RES 19.6K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENS PROX M8 2MM PNP-NC SHIELDED datasheet.pdf
RES CHAS MNT 6.49 OHM 1% 20W datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 1% 1/20W 0402 datasheet.pdf
SE SURFACE BELT 2X17-3/4" A MED datasheet.pdf
RES 300 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf