Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ19JA
D38999/24MJ19JA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ19JA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/24MJ19JA.pdf
Availability of D38999/24MJ19JA
QUANTITY
D38999/24MJ19JA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ19JA
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ19JA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ19JA
Related LinksD38999/, D38999/24MJ19JA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ19JA Details Description
Related parts for D38999/24MJ19JA
RES SMD 11 OHM 5% 3/4W 1812 datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 1/8-27NPT .5-4.5V datasheet.pdf
FUSE CERM 20A 600VAC 170VDC RAD datasheet.pdf
IC CPLD 32MC 7.5NS 64EQFP datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 108BGA datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 100V Z5V RADIAL datasheet.pdf
RES 4.93K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 22K OHM 4SIP datasheet.pdf
CONN HEADER 48POS .100 SGHT TAIL datasheet.pdf
SINGLE OUTPUT ISOLATION TRANSFOR datasheet.pdf
CRYSTAL 44.000 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf